Contact informatie intakers

IJsselland en omstreken

  • Steenwijkersland   
  • Staphorst
  • Zwartewaterland
  • Kampen
  • Zwolle
  • Dalfsen
  • Ommen
  • Hardenberg
  • Raalte
  • Olst-Wijhe
  • Heerde
  • Hattem
  • Oldebroek
  • Elburg

Marleen Boksebeld

m.boksebeld@pjg.nu

06-82442903

werkdagen ma, di, do

Marjan Diekman

m.diekman@pjg.nu

06-10698028

ma ochtend, di,
woe ochtend, do

Noord Veluwe Foodvalley

  • Nunspeet      
  • Harderwijk
  • Ermelo
  • Putten
  • Zeewolde
  • Nijkerk
  • Ede
  • Barneveld
  • Scherpenzeel
  • Renswoude
  • Veenendaal
  • Rhenen

Jera van der Linde

j.vanderlinde@pjg.nu

06-20304492

werkdagen di, do, vrij

Annemarie Arfman

a.arfman@pjg.nu

06-83673632

werkdagen ma, di, do

Annemieke Drent

a.drent@pjg.nu

06-82408470

werkdagen ma, di, woe

Midden IJssel Oost Veluwe

  • Apeldoorn
  • Zutphen
  • Epe
  • Brummen
  • Lochem
  • Voorst
  • Deventer

 

Rianne Keurhorst

r.keurhorst@pjg.nu

06-10209485

werkdagen ma t/m do

Rosanne Uenk

r.uenk@pjg.nu

06-10217718

werkdagen ma t/m do

Achterhoek

  • Berkelland
  • Bronckhorst         
  • Oost-Gelre
  • Winterswijk
  • Aalten
  • Oude IJsselstreek
  • Doetinchem
  • Montferland

Mariska van der Horst

m.vanderhorst@pjg.nu

06-13967982

werkdagen di, do en vrij

Marieke Kampshof

m.kampshof@pjg.nu

06-30677451

werkdagen ma, di, do

Contactgegevens

Contactgegevens telefonie

  • Tijdens kantoortijden:
    055-3033000.
  • Buiten kantoortijden:
    Bij levensbedreigende situaties, bel 112
    Voor niet-dringende politie aangelegenheden 0900-8844
    Voor suïcidale gedachten, bel 113
    Bij onveilige situaties in huiselijke kring, bel Veilig Thuis 0800-2000

Klachten

Vanuit PJG doen wij ons best om de hulpverlening zo goed mogelijk te laten verlopen, toch kunnen er situaties zijn waarover u een klacht heeft. U kunt een klacht indienen bij PJG. Wij hebben de intentie om bij een klacht of onvrede er samen met u uit te komen.

Certificeringen

ISO gecertificeerd
Actiz
© Copyright 2021. All Rights Reserved Ontwikkeld door Hans van der Leer

Search